محل تبلیغات شما

برای کسانی که منتظربوده اند تا ببینند در سال 2017 چه رنگی برای فضای زندگی خود انتخاب کنند باید بگوییم ، پنتون به تازگی اعلام کرد که رنگ سال 2017 سبز طبیعت است.

سبز رنگ رويش و اميد است. هر جا سبز هست ، زندگي نيز هست. رنگ سبز رنگ مياني در طيف رنگ هفتگانه مي باشد. از اين رو سبز رنگ هماهنگي و هارموني است. سبز ديد انسان را تنظيم مي كند و نگاه او را در مسيري صحيح هدايت مي نماند. هيچ رنگي در القاي آرامش ، لطافت و سرزندگي به پاي رنگ سبز نمي رسند. از سوي ديگر سبز رنگ خوش بيني و اميد به آينده نيز مي باشد، سبز رنگ جواني و طراوت و رنگ طبيعت است.

سبز در هر كجا مي تواند كاربرد دارشته باشد و حس امید و آسايش را در محيط خلق كند و سبب شفافيت ذهن گردد . رنگ الوان نیز همچون سالهای گذشته رنگ منتخب پنتون را به عنوان رنگ سال خود انتخاب نموده است.

سبز در تفكرات مذهبي بعنوان يك سنبل قوي و قدرتمند در تمام جهان شناخته شده است. سبز در میان ایرانیان رنگ مقدسي است به همين دليل است كه در اكثر مساجد رنگ غالب رنگ سبز مي باشد.

از نظر علم انرژي شناسي نيز رنگ سبز رنگ رويش و زندگي دوباره مي باشد. رنگ سبز در محيط اطراف به معني آرامش ، صلح و راحتي است اگر مي خواهيد ذهن شفاف و هدفمند داشته باشيد بيشتر از سبز استفاده نمائيد.

سبز باشيد! سبز رنگي است كه در همه جاي خانه به زيبايي مي نشيند . فرقي نمي كند كه تمام ديوارها را سبز كنيد يا تنها گلداني از يك گياه سبز رنگ در گوشه اتاق قرار دهيد . سبز به هر مقدار كه در محيط به كار برده شود قادر است زندگي و روشنايي را به آن فضا ببخشد. وجود مقداري رنگ سبز طبیعت در قسمت ورودي خانه به معني استقبال با آغوش باز است. رنگ سبز زندگي را آسان مي كند و براي اتاق نشيمن نيز يكي از بهترين گزينه هاست .

شرکت پنتون برای اولین بار سال گذشته با اعلام دو رنگ به عنوان رنگهای منتخب در سال 2016 همه را شگفت زده نمود، ولی مجدد به سنت اعلام یک رنگ به عنوان رنگ سال باز گشته و رنگ سبز طبیعت را به عنوان رنگ سال آتی به جهانیان معرفی نموده است بنابراین تنها کاری که باقی می ماند میزان سایه و روشن ان و انتخاب رنگ مکمل برای این تُن زیباست، به اعتقاد مدیر اجرایی شرکت پنتون جدای از تمامی تعاریف فوق باید گفت رنگ سبز با تقدیم حس زندگی و تلاش برای سلامت زیستن ، انسان را ترغیب به مصرف میوه و سبزیجات سبز نیز می نماید!

فقط كافيست به طبيعت بنگريد، به آساني در مي يابيد سبز چه زيبا و آسان كنار رنگ هاي مكمل خود و هم چنين در كنار طيف هاي مختلف خود مي نشيند. هم نشيني رنگ هاي سبز ، نارنجي و قهوه اي بی نظیر است! اين سه رنگ بسيار زيبا و هنرمندانه كنار هم مي نشينند و تصويري زيبا را خلق مي كنند. رنگ سبز در كنار آبي يا زرد نيز تركيبي چشم نواز را خلق مي كند كه بهتر است سبز چمني و سبز خردلي با آبي فيروزه اي كنار هم قرار بگيرند تا تركيبي زيباتر خلق شود . اگر تمايل داريد تركيبي سرد از رنگ سبز بوجود آوريد توصيه مي كنيم سبز بسيار ملايم را در كنار سفيد بكار ببريد. اما اگر قصد داريد تركيبي گرم از رنگ سبز خلق كنيد، بهتر است از طيف هاي تيره رنگ سبز در كنار رنگ قرمز ، قهوه اي و طلائي استفاده نمائيد. هم چنين اگر شما از طرفدارن رنگ هاي روشن و شاد هستيد به شما توصيه مي كنيم رنگ سبز ليمويي را با نارنجي و بنفش كنار هم قرار دهيد تا تركيبي شاد و دوست داشتني برايتان بوجود آيد.

سرانجام رنگ سال ۲۰۱۵ در الوان مشخص شد

معرفی رنگ سبز به عنوان رنگ منتخب موسسه پنتون در سال2017

شرکت پنتون رنگ سال 2018 را معرفی کرد

رنگ ,مي ,كنار ,سال ,، ,هم ,رنگ سبز ,سبز رنگ ,سبز در ,است سبز ,به عنوان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی