محل تبلیغات شما

یکی از مشکلاتی که همه افراد با آن در گوشی ها و تبلت های هوشمند مواجه هستند بحثت مصرف بیش از حد باتری می باشد که بصورت ناخواسته توسط برنامه ها مصرف می شود .این شدت مصرف باتری به قدری زیاد می باشد که خیلی از افراد از بی تجربگی باتری نو تهیه می کنند و دوباره همین قضیه باعث می شود که مصرف باتری پایدار بماند .

battery doctor

battery doctor

ما در این آموزش بصورت کامل مواردی که در برنامه دکتر باتری باعث می شود تا مصرف شما بهینه شود را بیان می کنیم تا شما بتوانید با اعمال این تغییرات کاهش مصرف 50% را تجربه کنید .

قبل از هر چیزی از لینک زیر نرم افزار Battery Doctor را دانلود نمایید .

دانلود نرم افزار Battery Doctor

توجه : این نرم افزار بدون روت کردن گوشی هم کار های عادی را انجام می دهد اما برای کارکرد بهتر و بهینه نرم افزار نیاز است گوشی شما روت شود . از آموزش زیر نحوه روت کردن گوشی را فرا بگیرید .

آموزش روت کردن گوشی و تبلت اندروید

برنامه را اجرا کنید ، سپس محیطی همانند شکل زیر برای شما ظاهر خواهد شد که صفحه نخست برنامه می باشد .

battery doctor

در تصویر بالا در قسمتی که اشاره شده است (شکل لامپ مانند) کلیک کنید و به محیط Smart Saving وارد شوید ، همانند تصویر زیر .

آموزش دکتر باتری

در این قسمت وارد Auto start management شوید . در این قسمت برنامه های بسیار ضروری که نیاز هست که بصورت اتوماتیک فعال شوند را اجازه دسترسی دهید . تصویر زیر محیط گوشی من می باشد که تنها به برنامه گوگل پلی اجازه فعالیت داده ام و سایر برنامه ها بدون اجازه من نمی توانند فعالیت اضافی بکنند و انرژی گوشی من را استفاده کنند .

battery doctor

دوباره به محیط Smart Saving بازگشته و گزینه های زیر را همانند تصویر زیر فعال کنید .

آموزش دکتر باتری

low power notification : جهت اعلام کاهش باتری می باشد که بصورت اختیاری می تواند فعال یا غیر فعال باشد .

low power switch : با تعین مقدار درصد باتری در این قسمت می توانید به برنامه بصورت اتوماتیک دستور دهید که تمامی اتصالا را پس از رسیدن به مقدار دلخواه باتری قطع کند تا باتری باقی مانده بیشترین بازدهی را داشته باشد .

cpu managment : حتما این گزینه را فعال کنید زیرا در صورت عدم نیاز به هسته های بیشتر سی پی یو سعی می کند آنها را غیر فعال کند تا باتری کمتری مصرف شود (این قسمت نیازمند روت می باشد) .

auto kill app : اگر از باز ماندن برنامه های استفاده نشده در گوشی خسته شده اید این گزینه را فعال کنید تا اتوماتیک در صورت عدم استفاده از برنامه ها آنها را برای شما ببندد . این گزینه بشدت در سرعت و مصرف باتری تاثیر گزار می باشد .

ignore list : این قسمت تعیین می کند که این برنامه از چه نرم افزار هایی چشم پوشی کند . بهتر است مثل من شما هم برای برنامه هایتان تعیین تکلیف کنید :))

کاهش بیش از 50% مصرف باتری گوشی و تبلت با نرم افزار Battery Doctor

More Option : در این قسمت هم همانند تصویر زیر تعدادی گزینه برای مدیریت بیشتر باتری می باشد که خالی از لطف نیست .

آموزش نرم افزار battery doctor

auto enable airplane mode : این گزینه برای تعیین زمان برای ایجاد حالت هواپیما جهت خارج کردن دسترسی آنتن گوشی می باشد ، مثلا همیشه از ساعت 11 شب تا 8 صبح آنتن گوشی از مدار خارج شود .

screen off saving : این گزینه اتصالات وای فای شما را در زمانی که صفحه نمایش شما خاموش می شود را غیر فعال می کند تا انرژی اضافی مصرف نشود .

Disable Wifi : این گزینه هم برای آن است که مثلا باتری زیر 10% بود وای فای گوشی را خاموش کن !

به همین آسانی ، تمام شد !!! خسته نباشید

با آموزش های بعدی از تیم سایت دبلیو موبایل همراه باشید .


سرانجام رنگ سال ۲۰۱۵ در الوان مشخص شد

معرفی رنگ سبز به عنوان رنگ منتخب موسسه پنتون در سال2017

شرکت پنتون رنگ سال 2018 را معرفی کرد

باتری ,برنامه ,گوشی ,مصرف ,فعال ,گزینه ,می باشد ,این گزینه ,نرم افزار ,این قسمت ,باشد که ,افزار battery doctor ,محیط smart saving

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی