محل تبلیغات شما

اندروید 5.0Do Not Disturb را معرفی کرد. ویژگی که اجازه می داد برای زمان خاصی در روزهای مشخص تمام notificationهای گوشیتان را به حالت silent درآورید. این ویژگی در آن زمان Interruptions نام گرفت. در اندروید 6.0 این ویژگی به Do Not Disturb تغییر نام یافته و قوانین آن قابل پیکربندی می باشد. این قوانین به شما اجازه می دهند سناریوهای متفاوتی را برای اجرای Do Not Disturb تعریف کنید. این قوانین بر اساس زمان، رویداد یا تقویم قابل پیاده سازی هستند. این ویژگی با وجود ابتدایی بودن بسیار مفید است. در اینجا با نحوه ی ساخت قوانین برای ویژگی Do Not Disturb در اندروید 6.0 آشنا می شویم.

به منظور ساخت یک قانون برای Do Not Disturb، به قسمت Settings رفته و در پایین بخش Sound amp; notification روی Do not disturb بزنید. در صفحه ی Do not disturb گزینه ی ldquo;Automatic rulesrdquo; را لمس کنید. در اینجا لیستی از قوانین از پیش تنظیم شده مشاهده می کنید. این قوانین به شما اجازه می دهد زمان جداگانه ای را برای Do not disturb تنظیم کنید تا در آخر هفته ها یا در طول هفته یا برای یک رویداد خاص فعال شود. وقتی Do not disturb را برای یک رویداد خاص فعال می کنید، می توانید مشخص کنید برای رویدادهای کدام تقویم فعال شود.

اگر قوانین از پیش تنظیم شده پاسخگوی نیاز شما نیست می توانید قوانین خودتان را بسازید. برای ساخت یک قانون شخصی Add Rule را بزنید. نامی برایش انتخاب کنید و تعیین کنید که بر مبنای زمان، تاریخ یا رویداد باشد.برای قوانینی که بر اساس رویداد هستند باید مشخص کنید که رویدادهای کدام تقویم را مبنای کار قرار دهد. قوانینی که بر اساس زمان تعریف می شوند به شما اجازه می دهند روز یا بازه ی زمانی دلخواهی را برای راه اندازی Do not disturb انتخاب کنید. این قوانین بر اساس صلاح دید شما می توانند فعال یا غیرفعال شوند.قوانین مربوط به Do not disturb قطعا بسیار مفید هستند اما نیاز به انعطاف پذیری بیشتری دارند. شاید یک app مکمل بتواند این ضعف را پوشش دهد.

منبع

سرانجام رنگ سال ۲۰۱۵ در الوان مشخص شد

معرفی رنگ سبز به عنوان رنگ منتخب موسسه پنتون در سال2017

شرکت پنتون رنگ سال 2018 را معرفی کرد

not ,do ,disturb ,قوانین ,یک ,رویداد ,not disturb ,do not ,را برای ,بر اساس ,این قوانین

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی